Oprawa wpuszczana Louis - designerska i nowoczesna!

Oprawa wpuszczana Louis to doskonała propozycja do nowoczesnych wnętrz w stylu minimalistycznym, loftowym lub skandynawski. Lekka i designerska oprawa stanowi atrakcyjną alternatywę dla tradycyjnych plafonów. Wpuszczana w sufit konstrukcja sprawia, że oświetlenie licuje się z jego powierzchnią. To nowoczesne i cieszące się dużą popularnością rozwiązanie, chętnie wykorzystywane zwłaszcza w przedpokojach oraz salonach.

Oprawa wpuszczana Louis posiada oryginalny kształt kwadratu o wymiarach 8,6 × 8,6 cm. Szerokie obramienie z białego aluminium posiada elegancko zaokrąglone rogi. W środku znajduje się energooszczędne i przyjazne dla środowiska źródło światło LED.

Światło LED zapewnia oświetlenie o strumieniu 240 lm oraz temperaturze barwowej 4000K, Zastosowana klasa szczelności IP54 chroni konstrukcję oprawy przed kurzem i wydłuża jej żywotność.

Oprawa wpuszczana Louis stwarza liczne możliwości aranżacyjne. Możesz zamontować ją jako osobne oświetlenie w niewielkim pomieszczeniu lub stworzyć modną i spójną aranżację z wykorzystaniem innych opraw z serii Louis.

Wymiary
Długość 8,6 cm
Szerokość 8,6 cm
Wysokość 2,4 cm
Waga 0.09 kg
Do pobrania