Oprawa wpuszczana Matis Plus - dyskretny sposób na oświetlenie pomieszczenia

Oprawy sufitowe takie jak Matis Plus świetnie nadają się do nowoczesnych pomieszczeń. Idealnie wyglądają w kuchni, łazience, jadalni, pokoju młodzieżowym, przedpokoju. Sprawdzą się w biurze, poczekalni, lokalu gastronomicznym, punktach usługowych. Z uwagi na design łatwo zgrać je z kolorystyką i stylem wystroju danego wnętrza. Pasują do stylistyki nowoczesnej, klasycznej, minimalistycznej i skandynawskiej. Sprawdzą się jako kilka świetlnych punktów w korytarzu czy długim przedpokoju albo na podwieszanym suficie np. w jadalni.

Oprawa Matis Plus zrobiona została z aluminium. Jest estetyczna, prosta i ma modny design. Geometryczny kształt oprawy świetnie prezentuje się w otoczeniu nowoczesnych mebli. Ma wbudowany LED o mocy 3 W, emitujący białe, neutralne światło. Kolor oprawy to biel. Wymiary wynoszą: 8,6 × 8,6 × 2,2 cm.

Pasuje również na różnego rodzaju wystawy lub w galerii sztuki. Zamontowana nad miejscem, gdzie zazwyczaj znajdują się eksponaty, pomoże w dyskretny sposób podświetlić konkretny fragment przestrzeni wnętrza.

Wymiary
Długość 8,6 cm
Szerokość 8,6 cm
Wysokość 2,2 cm
Waga 0.131 kg
Do pobrania