Oprawa wpuszczana Matis Plus - idealne oświetlenie punktowe do nowoczesnych wnętrz

Oprawa wpuszczana Matis Plus sprawdzi się w wielu miejscach. Na pewno będzie świetnie wyglądać na podwieszanym suficie w kuchni, jadalni, łazience czy pokoju młodzieżowym nad biurkiem w miejscu do odrabiania lekcji. Równie dobrze można zastosować ją w pomieszczeniach użyteczności publicznej, jak poczekalnie w przychodniach, korytarze hotelowe, sklepy, punkty usługowe. Świetnie komponuje się z wystrojem minimalistycznym, nowoczesnym, klasycznym, skandynawskim.

Matis plus to oprawa stropowa wykonana z aluminium. Ma geometryczny, kwadratowy kształt, czym wpisuje się w aktualnie modowe trendy w wystroju wnętrz. Źródłem światła jest wbudowany LED o mocy 19 W. Emitowane światło jest białe i ciepłe, co nadaje klimatu przytulności. Kolor lampy – biały. Wymiary to: 22,4 × 22,4 × 2,2 cm.

Można dzięki niej doświetlić miejsce, na którego wyeksponowaniu szczególnie nam zależy. Na przykład może to być miejsce w salonie z ciekawą ozdobą w postaci rzeźby lub innej pamiątki. W galerii sztuki takim pojedynczym światłem doświetlimy wybrany eksponat.

Wymiary
Długość 22,4 cm
Szerokość 22,4 cm
Wysokość 2,2 cm
Waga 0.583 kg
Do pobrania