Oprawa wpuszczana Matis Plus - estetyczne i praktyczne źródło światła

Dyskretna i estetyczna oprawa wpuszczana Matis Plus to źródło światła, które na pewno nie będzie zaburzać ogólnego stylu wystroju. Pomimo że wygląda elegancko i ma ponadczasowy design, jej głównym atutem jest wkomponowanie się w tło otoczenia, pozwalające na solidne doświetlenie pomieszczenia lub konkretnego obiektu we wnętrzu. Stylem wpisuje się w wystrój nowoczesny, klasyczny, minimalistyczny, skandynawski, prowansalski – choć można właściwie dopasować ją niemal do każdej aranżacji. Idealna do kuchni, jadalni, przedpokoju, biura, poczekalni, obiektów użyteczności publicznej.

Oprawa stropowa Matis Plus wykonana jest z aluminium. Ma kwadratowy kształt. Źródłem jej światła jest wbudowany LED (24 W). Emituje ciepłe białe światło, co nadaje przytulności, więc świetnie sprawdzi się w pomieszczeniach mieszkalnych. Oprawa ma biały kolor, a jej wymiary wynoszą: 30 × 30 × 2,2 cm.

Będzie sprawiać estetyczne wrażenie we wnętrzach urządzonych w bieli i pastelowych kolorach, choć dla kontrastu może być umieszczona pośród zdecydowanych barw. Praktyczna do kuchni i jadalni, ponieważ nie wpłynie na ostateczny wygląd wystroju.

Wymiary
Długość 30 cm
Szerokość 30 cm
Wysokość 2,2 cm
Waga 0.942 kg
Do pobrania