Oprawa wpuszczana Mono Corner 4 × 415 × 12,5 cm – proste i nowoczesne oświetlenie

Designerska oprawa wpuszczana Mono Corner 4 × 415 × 12,5 cm to oświetlenie do większych pomieszczeń. Jeżeli masz duży salon, pomieszczenie typu studio lub pracownię – powinna tam się sprawdzić. Poza tym świetnie nadaje się do restauracji, biur, sklepów. Jest prosta, stylowa, nowoczesna, świetnie podkreśla współczesny charakter wnętrz, jednocześnie dając dużo światła. Najlepiej pasuje do aranżacji w stylu nowoczesnym, minimalistycznym, loftowym i industrialnym. Do każdej kolorystyki wystroju.

Oprawa wpuszczana Mono Corner 4 × 415 × 12,5 cm została zrobiona ze stali i tworzywa sztucznego. Ma bardzo prostą formę: podsufitka jest długa w kształcie listwy, a na niej znajdują się klosze-tuby. Kloszy jest osiem, ponieważ oprawa wpuszczana Mono Corento oświetlenie ośmiopunktowe. Źródło oświetlenia stanowią żarówki GU10 – mogą być ledowe. Kolory – biały i złoty. Wymiary wynoszą: 4 × 415 × 12,5 cm.

Sprawdzi się w minimalistycznych i industrialnych restauracjach, światło pada w różnych kierunkach, więc pomieszczenie będzie odpowiednio doświetlone. Pasuje do kamienia, metalu i drewna w wystroju.

Wymiary
Długość 4 cm
Szerokość 415 cm
Wysokość 12,5 cm
Waga 5.13 kg
Do pobrania