Oprawa wpuszczana Mono Corner 4 × 320 × 12,5 cm – stylowe oświetlenie w modnej kolorystyce

Oprawa wpuszczana Mono Corner 4 × 320 × 12,5 cm może służyć jako oświetlenie w domu, ale także w pomieszczeniach komercyjnych jak restauracje, bary, sklepy, punkty usługowe, czy nawet biura. Jest elegancka, nowoczesna i pasuje prawie do każdej kolorystyki wystroju. Jeśli chodzi o preferowany styl, z którym najlepiej się komponuje, na pewno będzie to nowoczesny, minimalistyczny, loftowy i industrialny. Oprawa wpuszczana Mono Corner 4 × 320 × 12,5 cm ma prosty design, ale jak mało która inna lampa potrafi podkreślić wyjątkowy charakter pomieszczenia, przy okazji dając dużo światła.

Metal i tworzywo sztuczne to materiały, z których została wykonana oprawa wpuszczana Mono Corner. To osiem kloszy w kształcie tuby, umieszczonych na prostej, długiej listwie. Do kloszy należy dobrać żarówki o gwincie GU10. Plusem jest możliwość wybrania oświetlenia energooszczędnego. Kolory oprawy to czarny i złoty. Wymiary wynoszą: 4 × 320 × 12,5 cm.

Ta czarna oprawa idealnie komponuje się z meblami o metalowych elementach oraz dodatkami z metalu (np. świecznik, kwietnik lub inna ozdoba). Pasuje do kamiennych ścian i drewna.

Wymiary
Długość 4 cm
Szerokość 320 cm
Wysokość 12,5 cm
Waga 4.19 kg
Do pobrania