Oprawa wpuszczana Mono Corner 4 × 215 × 12,5 cm – designerskie oświetlenie do różnych wnętrz

Oprawa wpuszczana Mono Corner 4 × 215 × 12,5 cm to doskonały sposób na oświetlenie dużego salonu lub wnętrz restauracyjnych, klubowych, biurowych, a nawet sklepowych. Ta awangardowa lampa zachwyca nowoczesnym wyglądem, szczególnie na tle umeblowania utrzymanego w podobnym stylu. Najlepiej komponuje się z aranżacjami nowoczesnymi, industrialnymi, loftowymi i minimalistycznymi. Wprowadza charakterystyczny klimat do każdego pomieszczenia, w którym się ją zainstaluje. Oprawa wpuszczana Mono Corner jest przy tym bardzo praktyczna, daje dużo światła.

Oprawa wpuszczana Mono Corner 4 × 215 × 12,5 cm została zrobiona z metalu i tworzywa sztucznego. To połączone ze sobą pod kątem prostym metalowe ramiona z ośmioma kloszami w kształcie tuby. W środku klosze mają złoty kolor. Źródłem światła są żarówki GU10. Potrzebujesz ośmiu takich żórek. Można wybierać spośród energooszczędnych ledowych. Kolory oprawy to czarny i złoty. Jej wymiary wynoszą: 4 × 215 × 12,5 cm.

To oryginalne oświetlenie, wprost stworzone do nowoczesnych barów i restauracji, urządzonych w kamieniu i metalu. Pasuje do chłodnych, ciemnych kolorów, ale można zgrać ją właściwie także z innymi.

Wymiary
Długość 4 cm
Szerokość 215 cm
Wysokość 12,5 cm
Waga 5.13 kg
Do pobrania