Oprawa wpuszczana Mono Long – minimalistyczny i praktyczny model oświetlenia

Jednokolorowa oprawa wpuszczana Mono Long to doskonałe oświetlenie do nowoczesnych pomieszczeń. Idealne dla osób, które szukają lamp bez ozdób i w stonowanych barwach. Oprawa wpuszczana Mono Long dzięki swojemu designowi tylko delikatnie podkreśla charakter wnętrza, nie wpływając na całość. Może być umieszczona w kuchni, przedpokoju, pokoju młodzieżowym, sypialni. Pasuje do biur i sklepów. Dobrze współgra z aranżacjami nowoczesnymi, minimalistycznymi, loftowymi i industrialnymi.

Metal i tworzywo sztuczne to materiały, które zostały użyte do wykonania spotu. Jest on prosty, ma jeden klosz w kształcie walca na długim ramieniu. Oprawa wpuszczana Mono Long pasuje do energooszczędnych żarówek ledowych. Potrzebujesz jednej o gwincie GU10. Oprawa jest w białym kolorze. Wymiary wynoszą: 12,5 × 39 cm.

Ta niewielka oprawa świetnie pasuje do różnych rodzajów mebli, zarówno tych drewnianych o bardziej klasycznym wyglądzie, jak i prostych, nowoczesnych w kolorach bieli, szarości. Można dopasować do niej inne lampy w podobnym stylu – np. na biurko.

Wymiary
Szerokość 12,5 cm
Wysokość 39 cm
Waga 0.52 kg
Do pobrania