Oprawa wpuszczana Mono Surface – awangardowy styl oświetlenia

Oryginalna oprawa wpuszczana Mono Surface ma ciekawy design, dobrze komponujący się ze współczesnymi wystrojami. Będzie świetnie pasować do salonu, kuchni, pokoju młodzieżowego, gabinetu, biura i pubu. Przyciąga wzrok, ponieważ nie wygląda jak typowe lampy, a jednocześnie można dopasować ją do różnych wystrojów. Najlepiej będzie się prezentować w nowoczesnym, minimalistycznym i industrialnym. Wygląda bardzo nowocześnie, dzięki czemu będzie doskonała do restauracji, pubów i barów w takim właśnie stylu.

Oprawa wpuszczana Mono Surface to oświetlenie, które zostało zrobione z metalu i tworzywa sztucznego. Jest trzypunktową lampą, składającą się z podłużnej podsufitki i trzech walcowatych kloszy, których wnętrze ma złoty, kontrastujący kolor. Do oprawy potrzebne będą trzy żarówki GU10. Można używać żarówek ledowych. Oprawa wpuszczana Mono Surface jest w kolorach czarnym i złotym. Jej wymiary to: 20 × 70 × 11 cm.

Czarna oprawa będzie idealna do pomieszczeń urządzonych w kamieniu i metalu (pub, restauracja), a także pokoju w dowolnych kolorach przy zachowaniu nowoczesnego stylu. Pasuje też do mebli z elementami z metalu.

Wymiary
Długość 20 cm
Szerokość 70 cm
Wysokość 11 cm
Waga 1.15 kg
Do pobrania