Oprawa wpuszczana Mono Surface 12,5 × 29 cm – praktyczne i minimalistyczne oświetlenie

Prosta i uniwersalna oprawa wpuszczana Mono Surface to doskonałe oświetlenie do aranżacji w stylu nowoczesnym, minimalistycznym, industrialnym i loftowym. Z pewnością przypadnie do gustu młodym osobom, więc będzie świetna jako oświetlenie do pokoju młodzieżowego. Poza tym dobrze sprawdza się w kuchni, przedpokoju, sypialni, pomieszczeniach biurowych i sklepowych. Pasuje do różnych mebli i można zestawić ją z bardzo różnymi kolorami od bieli po czerń. Nie zajmuje dużo miejsca, co jest ważne szczególnie w niewielkich pomieszczeniach.

Oprawa wpuszczana Mono Surface 12,5 × 29 cm została zrobiona z metalu i tworzywa sztucznego. To oświetlenie jednopłomienne, posiada więc jeden prosty klosz – tubę umieszczoną na metalowym ramieniu. Do lampy pasuje żarówka o gwincie GU10. Dobierz do oprawy energooszczędną żarówkę LED. Kolor oprawy – czarny. Wymiary wynoszą: 12,5 × 29 cm.

Oprawa wpuszczana Mono Surface dobrze komponuje się z różnymi meblami, szczególnie tymi z elementami z metalu (szafki, regały, biurka). Pasuje do prostych dodatków w nowoczesnym stylu.

Wymiary
Szerokość 12,5 cm
Wysokość 29 cm
Waga 0.48 kg
Do pobrania