Oprawa wpuszczana Mono Surface 12,5 × 39 cm – nowoczesna lampa do pokoju

Niewielka, minimalistyczna oprawa wpuszczana Mono Surface 12,5 × 39 cm idealnie uzupełni wystrój wnętrza. Jest prosta i praktyczna, łatwo wkomponuje się w pomieszczenie. Jednolity kolor sprawia, że łatwiej dobrać ją do konkretnego wnętrza. Pasuje do pokoju młodzieżowego, kuchni, gabinetu, przedpokoju, biura, sklepu. Oprawa wpuszczana Mono Surface może być stosowana jako oświetlenie w wielu aranżacjach, ale najlepiej pasuje do nowoczesnych, minimalistycznych, loftowych i industrialnych. Jeśli chcesz dodać wnętrzom nowoczesnego charakteru sięgaj po lampy z tej kolekcji.

Oprawa wpuszczana Mono Surface 12,5 × 39 cm została zrobiona z metalu i tworzywa sztucznego. Ma prosty design, na metalowym ramieniu znajduje się pojedynczy klosz w kształcie walca. Oprawa nie ma ozdób. Pasują do niej żarówki LED o gwincie GU10, a ponieważ oświetlenie nie jest sprzedawane w komplecie z lampą, należy dobrać żarówkę osobno. Kolor oprawy to czerń. Wymiary wynoszą: 12,5 × 39 cm.

Ta minimalistyczna lampa świetnie pasuje do typowo młodzieżowych wystrojów wnętrza z nowoczesnymi, prostymi meblami oraz w nietypowej kolorystyce. Można dobrać do niej inną lampę z ten kolekcji.

Wymiary
Szerokość 12,5 cm
Wysokość 39 cm
Waga 0.52 kg
Do pobrania