Oprawa wpuszczana Mono Surface – estetyczna lampa do pokoju

Nowoczesna oprawa wpuszczana Mono Surface ze złotym kloszem pasuje do niewielkich pomieszczeń. Nadaje się do kuchni, pokoju młodzieżowego, przedpokoju, małego gabinetu, biura czy sklepu. Najlepiej prezentuje się w ciepłych kolorystycznie aranżacjach oraz wystrojach w stylu nowoczesnym, industrialnym, loftowym i glamour. Oprawa wpuszczana Mono Surface to dowód na to, że nawet niewielkie źródło oświetlenia może wpłynąć pozytywnie na odbiór całego wnętrza. Nadaje wnętrzom przytulnego charakteru.

Oprawa wpuszczana Mono Surface jest wykonana z metalu i tworzywa sztucznego. To prosty klosz w kształcie tuby, osadzony na metalowym ramieniu. Złoty kolor jest jedyną - i wystarczającą - ozdobą całości. Do oprawy należy dobrać żarówkę LED o gwincie GU10. Kolory to: złoty (klosz) i czarny. Wymiary wynoszą: 12,5 × 29 cm.

Ta lampa pasuje do wnętrz o ciepłej i chłodnej kolorystyce. Dobrze komponuje się z jasnymi wnętrzami, ale w stylowy sposób podkreśla również te ciemne. Idealna w połączeniu z innymi lampami z tej kolekcji.

Wymiary
Szerokość 12,5 cm
Wysokość 29 cm
Waga 0.48 kg
Do pobrania