Oprawa wpuszczana Mono Surface – minimalistyczne oświetlenie do pokoju

Jednokolorowa, nowoczesna oprawa wpuszczana Mono Surface to dobry sposób na oświetlenie pomieszczeń mieszkalnych i biurowych. Może świecić w kuchni, przedpokoju, pokoju młodzieżowym, sypialni. Nadaje się też do biura, sklepów, hoteli. Jej prosty i bardzo współczesny design znakomicie podkreśla takie właśnie wystroje. Sprawdzi się w monochromatycznych, białych wnętrzach, kolorowych i całkiem ciemnych aranżacjach. Jest bardzo uniwersalna, a do tego praktyczna – strumień światła można kierować w różne strony. Idealnie komponuje się z wystrojami nowoczesnymi, minimalistycznymi, industrialnymi i loftowymi.

Oprawa wpuszczana Mono Surface jest zrobiona z metalu i tworzywa sztucznego. Ma dwa klosze w kształcie tuby i płaską, niewielką podsufitkę. Należy dobrać do niej dwie żarówki GU10 – najlepiej energooszczędne, ledowe. Kolor oprawy – biały. Wymiary to: 20 × 11 cm.

Oprawa wpuszczana Mono Surface to idealne zwieńczenie nowoczesnego wystroju wnętrza. Bardzo dobrze komponuje się również z innymi lampami z tej kolekcji.

Wymiary
Szerokość 20 cm
Wysokość 11 cm
Waga 0.7 kg
Do pobrania