Oprawa wpuszczana Mono Surface – nowoczesność, funkcjonalność i styl

Oryginalna oprawa wpuszczana Mono Surface będzie idealnym zwieńczeniem wystroju, szczególnie jeśli jest on w stylu nowoczesnym, minimalistycznym, industrialnym lub loftowym. Pasuje do średnich i większych pomieszczeń. Będzie doskonała do salonu, sypialni i kuchni (na przykład nad wysepkę). Poza tym świetnie wygląda w przestrzeni biurowej, restauracjach i sklepach. Jednokolorowa – łatwo ją dopasować do reszty i praktyczna, bo strumień światła można skierować w różne części pomieszczenia.

Oprawa wpuszczana Mono Surface została wykonana z metalu i tworzywa sztucznego. Ma cztery źródła światła, cztery klosze w kształcie tuby na długiej podsufitce. Potrzebne będą do niej cztery żarówki GU10, wybieraj energooszczędne, ledowe. Oprawa wpuszczana Mono Surface jest w białym kolorze. Jej wymiary to: 20 × 118 × 11 cm.

Bardzo dobrze sprawdza się w jasnych i ciemnych aranżacjach, pasuje do metalu, kamienia, drewna, płytek, gładkich i wzorzystych powierzchni. Dobrze wygląda w towarzystwie innych lamp z tej samej serii.

Wymiary
Długość 20 cm
Szerokość 118 cm
Wysokość 11 cm
Waga 1.75 kg
Do pobrania