Oprawa wpuszczana Mono Surface – designerski styl i modna kolorystyka

Nowoczesna oprawa wpuszczana Mono Surface ma ciekawy styl, który sprawia, że każde wnętrze zyskuje współczesny charakter. Na pewno spodoba się wielbicielom awangardowych modeli, zupełnie innych od tradycyjnych lamp. To świetny sposób na oświetlenie mieszkania, nadaje się do salonu, kuchni, sypialni, gabinetu. Sprawdzi się również w przestrzeni biurowej, sklepie, restauracji. Jest idealna do aranżacji w stylu nowoczesnym, industrialnym, minimalistycznym i loftowym. Dzięki ruchomym kloszom światło może docierać w różne części pomieszczenia.

Oprawa wpuszczana Mono Surface jest zrobiona z metalu i tworzywa sztucznego. Ma trzy klosze w kształcie walca, rozmieszczone na długiej podsufitce. Potrzebne będą do niej trzy żarówki GU10 – najlepiej żarówki LED. Oprawa wpuszczana Mono Surface ma czarny kolor. Wymiary wynoszą: 20 × 70 × 11 cm.

Doskonała do surowych wnętrz o minimalistycznym wystroju. Pasuje do kamiennych ścian, metalowych dodatków i niemal każdej kolorystyki. Dobrze komponuje się z innymi lampami z tej samej kolekcji.

Wymiary
Długość 20 cm
Szerokość 70 cm
Wysokość 11 cm
Waga 1.15 kg
Do pobrania