Oprawa wypuszczona Oris Plus dla tych, którzy cenią dyskretną elegancję we wnętrzach

Oprawa Oris Plus to rodzaj bardzo delikatnego i dyskretnego oświetlenia, które nie wpływa w żaden sposób na całość wystroju. Dzięki temu można wyeksponować pomieszczenie, zmieniając jego charakter za pomocą przemyślanego rozmieszczenia źródeł światła. Pasuje do wszystkich domowych pomieszczeń: łazienki, kuchni, gabinetu, pokoi, przedpokoju. Ponadto można umieścić ją w przestrzeni, która przeznaczona jest do użytku publicznego np. urzędów, poczekalni, hoteli, a nawet muzeów i galerii. Odpowiednia do wystroju nowoczesnego, minimalistycznego, klasycznego, skandynawskiego.

Oris Plus to oprawa stropowa wykonana z aluminium. Jej okrągły kształt nawiązuje do standardowych rozwiązań, jeśli chodzi o design. Elegancka i subtelna – nie dominuje nad oświetlaną przestrzenią, tylko staje się jej integralną częścią. Za źródło światła służy tutaj wbudowany LED o mocy 3 W. Emitowane światło ma białą, neutralną barwę. Kolor oprawy to biel. Wymiary wynoszą: 9 × 2,2 cm.

Przy pomocy takiego oświetlenia możesz wyeksponować konkretne miejsca we wnętrzach. Światło nie będzie kłócić się z wystrojem, tylko dyskretnie oświetli i zaakcentuje przestrzeń mieszkalną.

Wymiary
Średnica 9 cm
Wysokość 2,2 cm
Waga 0.124 kg
Do pobrania