Uniwersalna i prosta oprawa wpuszczana Twins do mieszkania i biura

Oprawa wpuszczana Twins to dobry pomysł na oświetlenie w domu i pomieszczeniach użytku publicznego. W mieszkaniu będzie pasować właściwie wszędzie: w łazience i kuchni, jako oświetlenie młodzieżowego pokoju lub sypialni czy garderoby. Sprawdza się jako oświetlenie poczekalni, gabinetów, sklepów, biur. Łatwo dopasować ją do reszty wystroju, ponieważ praktycznie nie rzuca się w oczy, spełniając po prostu swoje zadanie jako źródło oświetlenia. Idealna do wystroju nowoczesnego, minimalistycznego, loftowego, skandynawskiego.

Oprawa Twins została wykonana z aluminium. Ma kształt okręgu z wyraźnie zaznaczonym miejscem źródła światła, którym tutaj jest wbudowany LED o mocy 16W. Emitowane światło ma barwę białą i ciepłą, co szczególnie sprawdzi się w domowych wnętrzach. Kolor oprawy – biały. Wymiary wynoszą: 19 × 3 cm.

Pasuje do jasnych i ciemnych wnętrz i różnego umeblowania. Sprawdza się w nowoczesnych pomieszczeniach, szczególnie biurach, bankach, urzędach, gdzie podkreśla profesjonalny wystrój i proste, funkcjonalne umeblowanie.

Wymiary
Średnica 19 cm
Wysokość 3 cm
Waga 0.412 kg
Do pobrania