Oprawa stropowa Lagos - gustowne i praktyczne punktowe oświetlenie nie tylko do łazienki

Oprawa stropowa Lagos pomoże Ci oświetlić pomieszczenia, nie wpływając na całość wystroju, a jedynie delikatnie go podkreślając. Jej wysoka klasa szczelności IP65 pozwala na zastosowanie tego rodzaju oświetlenia w łazience, gdzie z uwagi na wilgoć, nie każda lampa się sprawdzi. Oprócz tego, to dobry wybór także do kuchni czy jadalni, choć może służyć też do doświetlenia innych pomieszczeń. Najlepiej będzie pasować do aranżacji w stylu nowoczesnym, klasycznym, loftowym, skandynawskim, minimalistycznym i klasycznym.

Lagos to oprawa stropowa typu oczko, wykonana z metalu. Ma kwadratowy kształt z okrągłym otworem na żarówkę pośrodku. Źródło światła w oprawie to właśnie żarówka o typie gwintu GU10. Można zdecydować się na kupno energooszczędnej żarówki LED. Kolor oprawy to biały. Jej wymiary to: 7,7 × 7,7 × 2,2 cm.

Pasuje do drewna, kamienia, metalu, mebli drewnianych i tych nowoczesnych na wysoki połysk. Jest uniwersalna. Świetnie sprawdzi się jako dodatkowe oświetlenie do minimalistycznego lub nowoczesnego salonu.

Wymiary
Długość 7,7 cm
Szerokość 7,7 cm
Wysokość 2,2 cm
Waga 0.33 kg
Do pobrania