Organizer Beauty – idealny makijaż w kilka minut

Poranny makijaż zajmuje sporo czasu, ale możesz go zrobić szybciej i bez zbędnych nerwów, jeśli dobrze uporządkujesz swoje kosmetyki. Posegreguj te, których używasz najczęściej, a potem przechowuj je na widoku, wykorzystując do tego praktyczny organizer Beauty.

Ten średnich rozmiarów pojemnik będzie Twoim sprzymierzeńcem, gdy rano będziesz spieszyć się do wyjścia i na makijaż zostanie Ci maksymalnie 5 minut. Pojemne przegródki o różnej wielkości sprawiają, że organizer kosmetyczny nadaje się do przechowywania mniejszych i większych przedmiotów, takich jak: paletki z cieniami, tubki z podkładem, pędzle czy przybory do manicure. Transparentne ścianki są niezwykle praktyczne – widząc zawartość, zaoszczędzisz czas na szukaniu kosmetyku czy akcesoriów. Dzięki prostej budowie szybko pozbędziesz się sypkich resztek z pojemnika i z łatwością go umyjesz.

Organizer na kosmetyki to niezastąpione akcesorium dla Ciebie, jeśli przechowujesz swoje kosmetyki w widocznym miejscu, np. na blacie w łazience czy na toaletce. Estetyczny pojemnik sprawdzi się również przy profesjonalnej stylizacji paznokci, a także w salonach kosmetycznych i fryzjerskich.

Wymiary
Długość 30,5 cm
Szerokość 19,5 cm
Wysokość 6 cm
Waga 0.583 kg
Do pobrania