Srebrna osłonka ceramiczna – dodaj swojemu domowi blasku!

Rośliny mają niezwykłą moc wizualnego zmieniania pomieszczeń. To niesamowite, że kilka kwiatów w moment może sprawić, że wnętrze będzie mniej surowe i zimne, a bardziej przytulne i nastrojowe. Jeśli urządzasz swoją domową dżunglę, pamiętaj o odpowiednich osłonkach na kwiaty – uwydatnią one urok Twoich roślin i przykryją nieestetyczne doniczki.

Chcesz w prosty sposób dodać wnętrzu blasku? Siła tkwi w szczegółach. Wybierz srebrne osłonki doniczkowe – błyszczący, odbijający światło materiał od razu rozświetli pomieszczenie. Co więcej, nasze osłonki wykonane są z ceramiki, dlatego cechuje je duża wytrzymałość i odporność na czynniki zewnętrzne.

Mają wymiar 13 × 9,5 × 12,8 cm, przez co będą idealnie dopasowane dla małej i średniej wielkości rośliny, na przykład storczyków. Dzięki ich klasycznemu charakterowi pasują do większości pomieszczeń w Twoim domu.

Osłonki ceramiczne świetnie wpiszą się w klimat kuchni, salonu czy pokoju dziennego. Spróbuj je połączyć z innymi osłonkami ceramicznymi z naszej oferty, na przykład w kolorze czarnym. To niezawodne połączenie.

Wymiary
Długość 13 cm
Średnica 9,5 cm
Wysokość 12,8 cm
Waga 0.625 kg
Do pobrania