Złota ceramiczna osłonka na doniczkę - ochrona kwiatów w królewskim wydaniu

Uwielbiasz kwiaty doniczkowe i otaczasz się nimi w domu? Lubisz też, kiedy doniczki do siebie pasują, albo wszystkie są jednakowe? A może dbasz też o najmniejsze detale i dopasowujesz wszystkie dekoracje w domu zgodnie z porami roku i ze świętami? To wspaniale! Złote ceramiczne osłonki na doniczki wykorzystasz w ciągu całego roku oraz jako ozdoby na święta. Posłuży także jako samodzielna donica lub wazon. A to dzięki unikatowemu kształtowi i zdobieniom.

Osłonka swoim kształtem przypomina płócienny worek, do którego zaraz mamy coś wsypać Posiada zagnieceniami i nierównościami, co nadaje jej unikalnego charakteru. Pomalowana na złoto i błyszcząca, prezentuje się bardzo designersko.

Ceramiczna osłona na doniczkę jest okrągła i ma wymiary 13,4 × 13,5 × 11cm, a jej styl wpisze się w wystrój nowocześnie urządzonego domu, gdzie będzie stanowić stylowy element wystroju na Boże Narodzenie. Złoto idealnie komponuje się z zielenią i czerwienią - kolorami, których nie może zabraknąć w świątecznych dekoracjach.

Wymiary
Szerokość 13,4 cm
Średnica 13,4 cm
Wysokość 11 cm
Waga 0.5 kg
Do pobrania