Osłonka plastikowa Chic&Vintage – odkryj nowy potencjał w swoich roślinach

Chcesz stworzyć na swoim balkonie uroczy kącik wypoczynkowy w stylu francuskim? A może planujesz zrobić w kuchni aromatyczny zielnik ze świeżą bazylią, tymiankiem, miętą i innymi świeżymi ziołami? Osłonka plastikowa Chic&Vintage to łatwy sposób na wyczarowanie wyjątkowego klimatu.

Osłonka wykonana z tworzywa sztucznego jest całkowicie nieprzepuszcająca wodę – tym sposobem nie zaszkodzi jej częste podlewanie rośliny i może być stosowana na zewnątrz. Sama waży niewiele, więc nie będzie dodatkowym obciążeniem dla kwietnika. Stylizowany napis Chic&Vintage z ornamentem sprawia, że zwykła osłonka na doniczkę podkreśla tradycyjny, czy wręcz sielski charakter wnętrza. W razie zabrudzenia ziemią z łatwością ją umyjesz, więc na długo zachowa swój estetyczny wygląd.

Dekoracyjna osłonka doniczki nawiązuje do trendów vintage, prowansalskiego i shabby chic – to tani i szybki sposób na dodanie aranżacyjnego smaczku w kuchni czy na balkonie. Aby wzmocnić efekt, jako kwietnika możesz użyć niskiej drabinki, pomalowanej palety transportowej czy drewnianej skrzynki na owoce.

Chic&Vintage - wymiary
Średnica 14 cm
Wysokość 12,5 cm
Waga 0.136 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał tworzywo sztuczne
Kształt okrągły
Rodzaj donicy wewnętrzny