Osłonka plastikowa Serce – romantyczna ozdoba Twoich roślin

Rośliny doniczkowe ożywiają wnętrze i nadają aranżacji indywidualny ton. Ponadto wywierają korzystny wpływ na zdrowie i samopoczucie człowieka, więc warto wyeksponować je w swoim otoczeniu. Pomoże Ci w tym osłonka plastikowa Serce – pokaż, jak bardzo kochasz swoje kwiaty!

Plastikowy pojemnik znakomicie spełnia przeznaczoną mu rolę. Jest bardzo lekki i poręczny. Tworzywo sztuczne jest też całkowicie odporne na wodę, zatem osłonka nie zniszczy się pod wpływem podlewania. Taki dodatek zmieni charakter roślinnej kompozycji – osłonka na doniczkę z motywem serca oplecionego florystycznym wzorem to akcent w bardzo kobiecym stylu. Urzekające są również ozdoby – jutowy sznureczek i zawieszka w kształcie liścia klonu – które podkreślają naturalny klimat wnętrza.

Chcesz ukryć nieestetyczną, starą doniczkę, ale nie chcesz przesadzać całej rośliny? Marzy Ci się sielski balkon w stylu prowansalskim? Dekoracyjne osłonki na doniczki to niedrogi patent, za pomocą którego możesz szybko poprawić wygląd nie tylko parapetu czy półki, ale nawet całego wnętrza! W osłonce możesz hodować również zioła – ten model świetnie pasuje do przytulnej kuchni.

Wymiary
Średnica 14 cm
Wysokość 12 cm
Waga 0.14 kg
Do pobrania