Otwieracz do butelek – zabawny gadżet do kolekcji amatora piwa

Czy wiesz, że najlepsze piwo to… otwarte piwo? Jeśli się z tym zgadzasz, zapewne masz w domu przynajmniej kilka otwieraczy lub zbierasz je jak suweniry z wakacji. Dodaj więc kolejny egzemplarz do kolekcji - otwieracz do butelek z ciekawym nadrukiem będzie Twoim ulubionym.

Namawiamy Cię do otwierania piwa drugą butelką – tym razem nie szklaną, ale butelką z MDF-u. To właśnie w wysokiej na 20 cm „atrapie” butelki ukrył się Twój nowy otwieracz. Gadżet jest na tyle duży, że niełatwo go zgubić czy przeoczyć. U góry znajduje się sznureczek, dzięki czemu możesz zawiesić go w widocznym miejscu. Oryginalny design doceni każdy birofil – otwieracz do kapsli jest dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych (jasnej i ciemnej), przy czym każda oferuje 6 różnych humorystycznych napisów (razem 12 wzorów). Wybierz jedno zabawne motto albo od razu zbierz cały zestaw!

Jeśli zastanawiasz się, gdzie znów podział się Twój otwieracz do piwa, mamy na to radę. Zamontuj w drzwiach kuchennej szafki haczyk i zawieś na nim swój nowy nabytek. Otwieracz może wisieć również na widoku, np. na ściennej półce lub korkowej tablicy.

Wymiary
Długość 20 cm
Głębokość 0,9 cm
Szerokość 7 cm
Waga 0.08 kg
Do pobrania