W każdym domu istnieje kilka elementów, które są niezbędne i bezwarunkowo muszą się w nich znajdować. Są to na przykład lodówka, toaleta, suszarka do włosów lub czajnik. Do takich przedmiotów należy również między innymi otwieracz do wina. Niestety bez tego urządzenia nie będziemy w stanie otworzyć wina.

Kiedyś w dawnych czasach istniał tylko jeden model otwieracza- prosty, który nie był zbyt wygodny, zbudowany w kształcie litery T. Dziś na rynku istnieje o wiele więcej modeli, które często przeznaczone są do otwierania innego rodzaju wina.

 

Otwieracz deluxe do wina to przykład najpopularniejszego modelu. Jest to prawdopodobnie spowodowane tym, że jest on bardzo łatwy w użyciu i nie wymaga szczególnych umiejętności. Górna rączka jest odpowiednio wyprofilowana, tak aby idealnie wpasować się do dłoni. Dodatkowo jest ona wyposażona w otwieracz do kapsli. Zbudowany jest on z dwóch ramion dodatkowo wzmocnionych specjalnym materiałem, który zapobiega ślizganiu się i lepszemu chwytaniu szyjki butelki, oraz trybików, dzięki czemu wyciąganie korka jest znacznie ułatwione i nie wymaga dużych nakładów siły. Wystarczy wkręcić spiralę w środek korka i opuścić ramiona, wtedy korek otworzy się samoistnie. Jedno pociągnięcie i wino jest otwarte- gotowe do spożycia. Najwyższa jakość wykonania przy jednocześnie najniższej cenie sprawia, że jest on jednym z najchętniej kupowanych modeli. Konieczny gadżet każdej osoby ceniącej dobry smak wina. Idealny na prezent dla bliskiej osoby.

 

Wymiary
Długość 26 cm
Szerokość 12 cm
Waga 0.296 kg
Do pobrania