Świąteczna ozdoba dekoracyjna - Gwiazda Betlejemska

Roślina o intensywnie czerwonych kwiatach, które w grudniu ozdabiają mieszkania, jest prawdziwym symbolem bożonarodzeniowego okresu. Jednak do tworzenia stroików i własnoręcznych dekoracji zdecydowanie lepiej sprawdzi się sztuczna ozdoba Gwiazda Betlejemska. Kwiat wykonany z tworzywa zachowa swój wygląd i intensywny kolor nawet na kilka sezonów.

Jeśli przed świętami przygotowujesz samodzielnie wieńce na drzwi czy eleganckie stroiki na stół, ozdoba dekoracyjna Gwiazda Betlejemska to prawdziwy must-have. Jej delikatnie zdobione listki podkreślą uroczysty charakter, a trwały materiał ułatwi operowanie kwiatem w trakcie tworzenia dekoracji.

Gwiazda Betlejemska to świąteczny akcent, który dzięki swojej energetycznej barwie, ociepla nawet najbardziej ponurą zimę. Tej ozdoby nie może zabraknąć na dekoracjach w klasycznym, bożonarodzeniowym stylu. Na wieńcu z gałązek iglastego drzewa umieść kilka bombek, suszone pomarańcze lub laski cynamonu, całość zwieńcz główną ozdobą - Gwiazdą Betlejemską - i gotowe. Stylowy stroik wcale nie musi być trudny w wykonaniu.

Gwiazda Betlejemska - wymiary
Długość 34 cm
Waga 0.025 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał tworzywo sztuczne