Sprzedaż mebli i dodatków w systemie ratalnym dotyczy wybranych salonów stacjonarnych. Sprawdź regulamin promocji na www.brw.pl/promocje

pałeczki bambusowe Orient, 41933
pałeczki bambusowe Orient, 41933

Orient pałeczki bambusowe

Dodaj opinię
Kod produktu: THK-065458

Sprzedaż mebli i dodatków w systemie ratalnym dotyczy wybranych salonów stacjonarnych. Sprawdź regulamin promocji na www.brw.pl/promocje

4,99
4,99

Odbiór w salonie zawsze 0 zł

Przybliżony termin realizacji 9 dni

Dostawa do domu 15,00 zł

Przybliżony termin realizacji 3 dni

Orient - Wymiary

Długość: 24 cm
Opis

Orient - Wymiary

Długość: 24 cm
Pałeczki bambusowe Orient – japońskie sztućce do sushi i nie tylko

Europejczycy przyzwyczajeni do noża i widelca rzadko doceniają japoński sposób jedzenia - spożycie posiłku pałeczkami urasta do rangi dyscypliny sportowej. Jednak kiedy już opanujesz tę sztukę, sięgnij po pałeczki bambusowe Orient i przygotuj pyszną kolację w dalekowschodnim stylu!

Czy wiesz, że Japończycy używają pałeczek nawet do jedzenia zupy? To karkołomne zadanie, dlatego możesz poprzestać na sushi, wieprzowinie na ostro czy makaronie z woka. Pałeczki bambusowe doskonale sprawdzają się przy jedzeniu potraw na gorąco, gdyż egzotyczne drewno nie nagrzewa się i nie parzy w dłonie. Również Japończycy najchętniej sięgają po bambusowe pałeczki ze względu na naturalne pochodzenie surowca i niską cenę. Zwróć uwagę na delikatne żłobienia w górnej części, dzięki którym pałeczki bambusowe Orient jeszcze bardziej przypominają tradycyjne „hashi”.

Pałeczki do jedzenia należy trzymać równolegle do siebie – dolna służy do podtrzymywania, górna do nabierania składników potrawy. Podczas posiłku posługuj się głównie kciukiem i palcem wskazującym, a palcami serdecznym i środkowym przytrzymuj dolną pałeczkę. Po zakończeniu jedzenia odłóż pałeczki na stół, nigdy nie pozostawiaj ich na talerzu czy w misce.

Opinie
Masz ten produkt?
Dodaj pierwszą opinię dla pałeczki bambusowe Orient
Newsletter
Otrzymuj informacje o najnowszych
produktach, promocjach i katalogach
Zachęcamy do zapoznania się z zasadami przetwarzania danych osobowych. Więcej znajdzie Pan/Pani w Polityce prywatności.