Parasol VERANO

Efektowny parasol Verano sprawdzi się w przypadku dużego słońca, osłaniając Was przed promieniami UV. Możesz postawić go w ogrodzie oraz na dużym tarasie. Kwadratowa czasza parasola ma wymiary 3x3 m, przez co obejmie nie tylko kompaktowy stolik, ale też narożnik ogrodowy i ławę.

Podstawą dla czaszy jest stabilny, aluminiowy stelaż, który przez swoją wagę równą 90 kg pozostaje odporny na podmuchy wiatru. Do parasola zostały dołączone dwie podstawy. Wybierz podstawę na kółkach, którą będziesz mógł swobodnie przestawiać lub tę dedykowaną do mocowania na stałe w betonowym podłożu. Konstrukcję czaszy tworzy 8 ramion, które podtrzymują tkaninę. Aby dać Ci większą swobodę aranżacji ogrodu możesz ustawić czasze w dowolnej pozycji, pod odpowiednim kątem nachylenia. Wszystko to za sprawą możliwości obracania parasola o 360°.

Parasol został wykonany w całości w ciemnym kolorze antracyt. Dzięki temu jest uniwersalny i sprawdzi się w zestawieniu z każdym zestawem mebli ogrodowych, zapewniając optymalny cień.

Wykorzystaj maksymalnie słoneczną pogodę, ale miej na uwadze szkodliwość zbyt intensywnych kąpieli słonecznych. Nieodłącznym ich elementem może być parasol ogrodowy Verano, pod którym znajdzie się miejsce dla każdego.

Verano - wymiary
Średnica 300 cm
Wysokość 281 cm
Do pobrania