Patelnia do naleśników Stone – to Ci się przyda!

Podobno pierwszy naleśnik nigdy się nie udaje i zawsze ląduje w koszu. Można łatwo rozprawić się z tym mitem – wystarczy mieć dobrą patelnię, na której żaden placek nie rozpadnie się i nie przypali. Właśnie taką moc ma patelnia do naleśników Stone.

Na patelni usmażysz cały stos idealnie okrągłych naleśników. Ma średnicę 28 cm, a niskie brzegi ułatwiają podważanie i przewracanie ciasta. Wyprofilowana rączka z tworzywa zapewnia wygodny chwyt, dlatego możesz bez obaw podrzucać naleśniki w górę. Grube i nieprzywierające dno sprawia, że patelnia naleśnikowa Stone zapobiega przypaleniu ciasta. Co ważne, nawet w razie przegrzania powłoka nie wytworzy toksycznych substancji (brak PFOA i PTFE).

Jeśli potrzebna Ci patelnia do naleśników na kuchnię indukcyjną, ten model sprawdzi się wyśmienicie – specjalnie zaprojektowane dno umożliwia zastosowanie patelni na kuchenkach każdego rodzaju. Patelnia przyda Ci się nie tylko do naleśników, ale również do przygotowywania krokietów, smażenia omletów czy podgrzewania tortilli.

Stone - wymiary
Średnica 28 cm
Waga 0.834 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał aluminium