Patelnia granitowa o średnicy 14 cm, rączka 12 cm – sposób na zdrowe posiłki

Patelnie z powłoką granitową to idealne rozwiązanie dla tych, którzy nie lubią tradycyjnych patelni pokrytych teflonem. Jeśli dbasz o najwyższą jakość swoich posiłków, patelnia granitowa o średnicy 14 cm wszystko Ci ułatwi.

Z takim naczyniem łatwo przygotujesz zdrowe i pełne smaku dania. Nieprzywierająca powłoka umożliwi Ci smażenie czy prażenie bez użycia tłuszczu. Ograniczysz tym samym wysokokaloryczny składnik diety, zadbasz o linię i poziom cholesterolu. Powłoka granitowa nie zawiera metali ciężkich – niklu, PTFE czy PFOA. Potrawy, jakie na niej przyrządzisz będą więc wolne od szkodliwych dla Twojego zdrowia substancji.

Patelnia granitowa równomiernie rozprowadzi gorącą temperaturę i utrzyma ją na odpowiednim poziomie. Dzięki temu wydobędzie maksimum smaku. Doskonale sprawdzi się do prażenia orzechów albo przygotowania aromatycznej jajecznicy ze szczypiorkiem. Patelni możesz używać na kuchenkach elektrycznych, gazowych oraz ceramicznych. Pamiętaj, by nie używać jej na kuchenkach halogenowych i indukcyjnych.

patelnia granitowa 14cm - wymiary
Średnica 14 cm
Waga 0.15 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał granit