Patelnia Ultimo – praktyczne i ekonomiczne naczynie w kuchni

Patelnia Ultimo dzięki swoim grubym ściankom dłużej trzyma temperaturę, dlatego smażone na niej dania długo pozostają ciepłe. Pozwala to także na mniejsze zużycie energii. Patelnia Ultimo jest przystosowana do wszystkich typów kuchenek. Jej dno i ścianki nagrzewają się równomiernie bez względu na to, czy postawisz ją na dużym czy małym palniku. Wysokie ścianki są dużym plusem, nie tylko pomagają w utrzymaniu wyższej temperatury, ale również zapobiegają rozpryskiwaniu się tłuszczu podczas smażenia potraw.

Patelnia Ultimo jest zrobiona z odlewanego aluminium. Jest odporna, wytrzymała i nie odkształca się. Ma grube denko i wysokie ścianki, co pozwala na zatrzymanie temperatury na dłużej i równomierne podgrzanie dania. Wyposażona we wskaźnik temperatury, określający najbardziej odpowiednią temperaturę do smażenia. Kolor patelni – czarny. Średnica wynosi 20 cm.

To ponadczasowe naczynie, będzie więc pasować do różnych wystrojów kuchni i kompletów naczyń. Uniwersalny design i dopasowanie do wszystkich rodzajów kuchenek to duży atut patelni Ultimo.

Wymiary
Średnica 20 cm
Waga 0.625 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Ambition