Patelnia Ultimo czarna – podstawa do przygotowania idealnej potrawy

Nowoczesna i wytrzymała patelnia Ultimo czarna powinna znaleźć się w wyposażeniu każdej kuchni. Pasuje do różnych kuchenek, także indukcyjnych. Nie powoduje przywierania smażących się na niej dań, a grube dno i ścianki rozgrzewają się równomiernie i długo utrzymują temperaturę, dzięki czemu potrawy nie wystygną zbyt szybko. Bez trudu usmażysz na niej ulubione kotlety, steki, racuchy lub placki ziemniaczane. Dzięki temu, że patelnia Ultimo jest pokryta specjalną powłoką, nie tylko nie sposób przypalić na niej dania, ale także trudno ją zarysować.

Patelnia Ultimo czarna została wykonana z aluminium odlewanego. Ma nowoczesny design z ergonomiczną rączką i wytrzymałym grubym dnem oraz ściankami. Dzięki wskaźnikowi temperatury twoje danie powstanie w idealnych warunkach. Patelnię można myć w zmywarce. Jej średnica wynosi 28 cm.

Swoim nowoczesnym designer będzie pasować do kuchni urządzonych zgodnie ze współczesnymi trendami. Jednocześnie będzie też pasować do różnego rodzaju wyposażenia twojej kuchni.

Wymiary
Szerokość 28 cm
Średnica 28 cm
Waga 1.077 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Ambition