Patelnia Wild Trend – stylowa patelnia do zadań specjalnych

Codzienne gotowanie dla całej rodziny może bywać męczące, dlatego warto maksymalnie ułatwić sobie pracę w kuchni. Wybierz patelnię Wild Trend.

Przyrządzisz na niej idealne naleśniki i soczyste mięso – powierzchnia marble non-stick pozwala smażyć na minimalnej ilości tłuszczu, a przy tym zapobiega przywieraniu potrawy do dna. Powłoka antyprzyczepna ułatwia też mycie patelni, przez co dłużej wygląda jak nowa. Dzięki dużej średnicy i szybkiemu nagrzewaniu patelnia aluminiowa 28 cm sprawdzi się również wtedy, gdy trzeba przygotować większą ilość jedzenia, np. na rodzinny obiad. Bakelitowa rączka imitująca drewno pięknie współgra z marmurkową czernią, a przy tym zapewnia komfort pracy nawet przy mokrych dłoniach. Patelnia nadaje się na indukcję oraz wszystkie pozostałe typy kuchenek.

Duża i głęboka patelnia nieprzywierająca Wild Trend pozwala przygotować rozmaite potrawy – od mięs w gęstym sosie, przez makarony z warzywami, aż po delikatne naleśniki i omlety. Wspaniale pasuje do kuchni loftowych oraz nowoczesnych z granitowym blatem.

Wild Trend - wymiary
Średnica 28 cm
Wysokość 4,3 cm
Waga 1.016 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Grubość 0,4 cm
Materiał powłoka marble non-stick