Patelnia wok Ultimo – urozmaicenie w twojej kuchni

Patelnia wok Ultimo przyda się każdemu, kto lubi egzotyczne dania. Możesz dzięki nim urozmaicić swoją dietę albo podać coś specjalnego zaproszonym gościom. Ta patelnia świetnie nadaje się do każdego rodzaju kuchenki: gazowej, elektrycznej czy indukcyjnej. Bez trudu przygotujesz w niej dania kuchni chińskiej, ryż z warzywami lub mięsem i wiele innych ciekawych potraw. Patelnia wok Ultimo jest doskonała do smażenia i duszenia. Dania w niej przygotowane są niezwykle aromatyczne, długo zachowują ciepło i kruchość.

Patelnia wok Ultimo jest wykonana z aluminium. Jej dno jest znacznie węższe niż góra, ale wysokie ścianki nagrzewają się równomiernie, więc potrawa ma tę samą temperaturę w każdym miejscu. Wygodna rączka ułatwia użytkowanie podczas przyrządzania dania. Patelnia ma wskaźnik nagrzewania, dzięki czemu zawsze będziesz wiedzieć, że temperatura jest już idealna do smażenia. Kolor – czarny. Średnica to 28 cm.

To patelnia dla tych, którzy lubią kuchenne eksperymenty i właściwie przygotowane potrawy kuchni egzotycznej. Możesz także zainwestować w zastawę w orientalnym stylu.

Wymiary
Szerokość 28 cm
Średnica 28 cm
Waga 1.151 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Ambition