Pierścień do serwetek

Miłośnicy niebanalnych gadżetów mają do wyboru całe mnóstwo różnego rodzaju pierścieni do serwetek. Mimo iż są to drobiazgi, mogą przyciągać uwagę, podkreślać rangę uroczystości, podczas której są użytkowane, a przy tym oczywiście są bardzo funkcjonalne. Oferowany pierścień do serwetek wyróżnia` się doskonałą jakością i nieszablonowym designem. Jest bardzo stylowy, dlatego świetnie nada się nie tylko do codziennego stosowania, ale nawet na największe święto.


Doskonała jakość

Wybierając nawet drobiazgi, warto wybierać te lepsze, ponieważ nie tylko dzięki temu doskonale się prezentują, ale również mogą dłużej posłużyć.

Proponowany pierścień wykonany jest z wysokiej klasy porcelany, odpornej na różnego rodzaju uszkodzenia, może być więc eksploatowany bez obaw, gdyż niełatwo go zniszczyć. Za to świetnie się prezentuje, a jego elegancki kolor złamanej bieli pasuje do każdej zastawy stołowej i podkreśli rangę nawet największej uroczystości. Doskonale będzie prezentował się w zestawieniu z elementami linii Claudette, Amelia i Casel, ale tak naprawdę, dzięki swojej uniwersalności, świetnie wkomponuje się w każde tło i zawsze będzie idealnie spełniał swoją rolę.

Dla wielu osób na pewno istotnym będzie fakt, iż jest to produkt polski. Wyprodukowany został w fabryce Karolina, zostanie więc z pewnością wybrany przez wszystkich tych, którzy popierają polskie marki.

Produkt nie tylko świetnie się prezentuje i bez zarzutu spełnia swoją rolę, ale też jest całkowicie bezproblemowy w użytkowaniu. Nie ma konieczności ręcznego czyszczenia go, gdyż mycie w zmywarce na pewno mu nie zaszkodzi.

Wymiary
Średnica 5 cm
Waga 0.07 kg
Do pobrania