Pierścień na serwetkę - ciekawa alternatywa dla serwetnika

Pierścień na serwetkę to przede wszystkim element ozdobny w Twoim mieszkaniu, a w szczególności - na stole. Niektóre z nich są prawdziwymi dziełami sztuki i odgrywają istotną rolę w okolicznościowym nakryciu stołu. Czy Takie dekoracje muszą być bardzo formalne? Nie jest to koniecznością - równie dobrze możesz potraktować je z lekkim przymrużeniem oka i postawić na pierścienie na serwetki w kształcie muchy, ważki, motyla żuka czy innego owada. Ich oryginalny kształt będzie głównym elementem dekoracyjnym stolika czy ławy. Postaw na "owadzi motyw" i ciesz się oryginalnym nakryciem stołu.

Obrączki na serwetki zostały wykonane z aluminium w kolorze złotym. W kolekcji znajdziesz aż 6 pierścieni w kształcie różnych owadów. Sprzedawane są oddzielnie, więc możesz zdecydować, które podobają Ci się najbardziej i będą najlepiej komponowały się z Twoją zastawą oraz obrusem. Nakładka ma wymiary 5 x 5 cm.

Pierścienie na serwetki w kształcie owadów świetnie sprawdzą się na każdą okazję w różnych porach roku. Możesz wykorzystać je do uzupełnienia aranżacji stołu zarówno w czasie rodzinnego obiadu, jak i uroczystego przyjęcia okolicznościowego. Motyw zwierzęcy dobrze będzie współgrał z kwiatami na stole oraz wzorami florystycznymi na obrusie, zasłonach czy serwetkach. Złote obrączki do serwetek będą urokliwym dodatkiem na Twoim stole.

Dekoracja jest dostępna w 6 wzorach. PRzy składaniu zamówienia koniecznie poinformuj nas w komentarzu do zamówienia, które pierścienie mają znaleźć się u Ciebie na stole wpisując odpowiednie numery ze zdjęcia.

Wymiary
Średnica 5 cm
Waga 0.03 kg
Do pobrania