Białe pierścienie na serwetki – niezbędne w eleganckiej aranżacji stołu

Wesele córki? Chrzciny syna? A może kolacja wigilijna? Okazji do efektownego przybrania stołu nie brakuje, ale czy masz wszystko, co potrzebne do odświętnej aranżacji? Jeśli nie, sięgnij po białe pierścienie na serwetki – to eleganckie akcesorium zainspiruje Cię do zaprojektowania innych dekoracji w podobnym tonie.

Wytworne, a jednocześnie subtelne i pełne wdzięku. Dekoracyjne obrączki na serwetki to dobry wybór, niezależnie od charakteru okazji. W zestawie znajdziesz 4 sztuki opasek, czyli w sam raz na posiłek wigilijny w ścisłym rodzinnym gronie. Warto jednak zaopatrzyć się w więcej kompletów, zwłaszcza jeśli często wydajesz eleganckie bankiety.

Ozdobne pierścienie na serwetki składają się z setek drobnych białych koralików – ze względu na swoją delikatną urodę będą pasować na chrzciny, wesele, przyjęcie zaręczynowe, rocznicę ślubu.

Pierścienie możesz dobrać do białych serwetek i białego obrusu. Uważasz, że jednolita aranżacja będzie zbyt „mdła”? Użyj obrusu w odcieniu pudrowego różu, szarości, beżu, czerwieni lub rozmytej zieleni. Chcesz, by białe obrączki na serwetki tworzyły wyrazisty kontrast? Postaw na klasyczne nakrycie, ale wykorzystaj serwetki w intensywnym kolorze i pasujące do nich podkładki pod talerze.

pierścienie na serwetki - wymiary
Średnica 4 cm
Waga 0.142 kg
Do pobrania