Plafon o prostym designie do przedpokoju

Uniwersalny plafon o designie, który łatwo dopasować do reszty wystroju konkretnego wnętrza, jest idealną alternatywą dla tradycyjnego oświetlenia przy pomocy lamp, kinkietów lub opraw stropowych. Z racji tego, że ten konkretny model wyposażony jest w czujnik ruchu, najlepiej będzie zamontować go w miejscach takich jak wewnętrzna klatka schodowa w domu, przedpokój, korytarz, schowek, piwnica czy inne miejsce, w których światło powinno zapalać się automatycznie. Sprawdzi się w korytarzach hotelowych i niektórych pomieszczeniach biurowych. Jego design pozwala na umieszczenie go we wnętrzach w każdym stylu wystroju.

Plafon zrobiony jest z metalu i tworzywa sztucznego. Ma dość charakterystyczny dla tego typu oświetlenia okrągły kształt. Nie zabiera dużo miejsca, jak większość modeli plafonów. Źródło światła to jedna żarówka o gwincie E27. Warto wybierać energooszczędne żarówki LED. Kolor plafonu – biały. Wymiary wynoszą: 27,7 × 10 cm.

Pasuje do wszystkich wystrojów i kolorów. Jest neutralny, więc gdziekolwiek zostanie zamontowany, będzie wtapiał się w tło, spełniając praktyczną rolę oświetlenia. Idealny do przedpokoi i wewnętrznych klatek schodowych.

Wymiary
Średnica 27,7 cm
Wysokość 10 cm
Waga 0.913 kg
Do pobrania