Plafon Admiral - stylowy i nowoczesny plafon

Plafon Admiral to bardzo estetyczny model, którego projekt inspirowany jest klasyką (materiały, z których jest wykonany) i w równym stopniu nowoczesnością (design). Sprawdza się w różnych aranżacjach: klasycznej, nowoczesnej, skandynawskiej, boho, rustykalnej. Z uwagi na to, że można montować go na suficie i na ścianie (w charakterze kinkietu), daje to duże możliwości aranżacyjne. Pasuje do przedpokoju, kuchni, jadalni i pokoi. To też dobre rozwiązanie jako doświetlenie pomieszczeń hotelowych i restauracyjnych.

Admiral to nowoczesny plafon zrobiony z drewna i satynowego szkła. Ma ciekawy, niezbyt typowy dla zwykłego plafonu design. Ma kształt wygiętego prostokąta w drewnianych ramach. Środek plafonu jest ze szkła. Źródło światła to żarówka o gwincie E14. Warto dobrać żarówkę LED - będzie dłużej świecić, niż standardowa. Kolory plafonu: czarne drewno i białe satynowe szkło. Wymiary produktu wynoszą: 11 × 26 cm.

Pasuje do jasnej i ciemnej kolorystyki wystroju. Sprawdzi się zarówno w surowym i bardzo ozdobnym wnętrzu. Świetnie nadaje się do aranżacji, w których jest dużo drewna – meble, podłogi. Ciekawie prezentuje się zarówno w białych, jak i tych z przewagą czerni.

Wymiary
Szerokość 11 cm
Wysokość 26 cm
Waga 0.62 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Globo Eastern Europe S.R.O.