Plafon Aida – dobry wybór do eleganckich wnętrz

Plafon Aida to stylowe i delikatne źródło oświetlenia, które ze względu na swój uniwersalny design pasuje do wielu stylów i pomieszczeń. Sprawdza się w aranżacjach nowoczesnych, klasycznych, minimalistycznych, skandynawskich. Może oświetlać przedpokój, kuchnię, pokoje, korytarz, biuro, punkty usługowe. Pasuje w wielu miejscach, ponieważ nie zajmuje dużej przestrzeni i nie dominuje nad całością wystroju. Dlatego może być używany jako oświetlenie do wnętrz o niedużym metrażu.

Aida to plafon wykonany ze stali i szkła. Ma ciekawy, geometryczny kształt sześciokąta, co wpisuje się w obecne trendy, często bazujące na geometrycznych formach. Źródłem światła plafonu Aida jest wbudowany LED o mocy 23 W, emitujący białe, ciepłe światło. Kolor plafonu to biel. Wymiary wynoszą: 33,5 × 33,5 × 7 cm.

Plafon Aida sprawdzi się w pastelowych, subtelnych wnętrzach o jasnym wystroju, choć można też dopasować go do bardziej intensywnej kolorystyki. Świetnie współgra z wystrojem w stylu skandynawskim. Doskonale prezentuje się w eleganckich i nowoczesnych zarazem wnętrzach.

Wymiary
Długość 33,5 cm
Szerokość 33,5 cm
Wysokość 7 cm
Waga 2 kg
Do pobrania