Plafon Alaska - stylowe, minimalistyczne źródło światła o oszczędnym designie

Kinkiet Alaska ozdobi ściany pomieszczeń urządzonych w stylu minimalistycznym, loftowym, nowoczesnym i skandynawskim. Ma prosty i funkcjonalny design, który obroni się w większości pomieszczeń. Może wisieć w sąsiedztwie lustra lub obok ciekawego obrazu. Umieszczenie go nad toaletką w garderobie również da doskonały efekt. Poza tym można powiesić go dosłownie wszędzie: w pokojach, kuchni, jadalni, przedpokoju, pokojach hotelowych, punktach usługowych i gastronomicznych.

Kinkiet Alaska zrobiony jest z metalu. Jego największym atutem jest wysmakowany, minimalistyczny design. Prosty, kwadratowy kształt i stonowana kolorystyka dają oświetlenie bardzo uniwersalne. Źródło światła to jedna żarówka o gwincie G9. Trzeba dobrać ją osobno, przy czym warto decydować się na energooszczędny LED. Kolor kinkietu – biały. Wymiary wynoszą: 10 × 10 cm.

Najlepiej stosować kinkiet Alaska do doświetlenie pomieszczenia w stylu minimalistycznym, ponieważ z niczym nie komponuje się tak idealnie jak z prostymi meblami i oszczędną kolorystyką wystroju.

Wymiary
Długość 12 cm
Szerokość 10 cm
Wysokość 10 cm
Waga 1 kg
Do pobrania