Plafon Alto – minimalistyczne i eleganckie oświetlenie do kuchni i pokoju

Plafon Alto ma stonowany, subtelny design, który pasuje do wielu rodzajów umeblowania i kolorów zastosowanych w wystroju wnętrza. Może być oświetleniem każdego pokoju, kuchni, jadalni, przedpokoju. Sprawdza się w surowej przestrzeni biurowej, sklepach i punktach usługowych. Z pewnością nada się do uniwersalnych pokoi hotelowych, ponieważ nie wpływa decydująco na wystrój. Najlepiej będzie prezentować się w pomieszczeniach urządzonych nowocześnie, minimalistycznie, klasycznie i w stylu skandynawskim.

Plafon wykonany został z tkaniny i tworzywa sztucznego. Jego okrągły, przypominający obręcz abażur został zrobiony z tkaniny. Źródłem światła w plafonie Alto są trzy żarówki o gwincie E14. Trzeba dokupić je osobno – przy czym najlepiej sprawdzają się żarówki LED. Zastosowana w plafonie osłona światła w delikatny sposób rozprasza jego promienie, co nadaje wnętrzu wrażenia przytulności. Kolor plafonu to biały. Wymiary wynoszą: 10 × 40 cm.

Alto to doskonała alternatywa dla tradycyjnej lampy, szczególnie w białej, monochromatycznej kuchni lub w pomieszczeniach w stylu skandynawskim. Bardzo dobrze pasuje do drewna i jasnych dodatków.

Wymiary
Długość 40 cm
Szerokość 40 cm
Średnica 40 cm
Wysokość 10 cm
Waga 1.8 kg
Do pobrania