Plafon Alx – strumień światła dostosowany do Twoich potrzeb

W stylowo urządzonym mieszkaniu zawsze znajdzie się jakiś przedmiot, którym zechcesz się pochwalić przed gośćmi. Czy jest to zestaw porcelany? A może własnoręcznie namalowany przez Ciebie obraz? Zdecyduj o tym sam! Do tego celu wykorzystaj plafon Alx, którego snop światła wskaże wszystkim miejsce, na jakie mają zwrócić uwagę. Dzięki punktowemu oświetleniu swoich skarbów możesz zamienić mieszkanie w przestrzeń o charakterze małej galerii sztuki.

Pragniesz wyszczególnić za pomocą dekoracyjnego oświetlenia kilka miejsc w swoim mieszkaniu, ale zastanawiasz się, jak bardzo obciąży to domowy budżet? W takim razie wybierz nowoczesny plafon Alx! Posiada on wbudowany moduł LED, który zachwyci Cię wysoką klasą energooszczędności.

Minimalistyczny plafon emituje światło z jasnością 720 lm. Strumień świetlny o tak wysokiej jasności rozjaśni każdy ciemny kąt w Twoim mieszkaniu. Plafon może więc funkcjonować nie tylko jako dekoracja przestronnego salonu, ale może również oświetlać przestrzeń roboczą w ciasnym pomieszczeniu.

Wymiary
Długość 14,2 cm
Średnica 5,4 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Justa Elektron Sp. z o.o.