Plafon Amadora - prosty i bardzo efektowny rodzaj oświetlenia

Plafon Amadora ma ciekawy, bardzo nowoczesny design, który wykorzystuje proste rozwiązania w taki sposób, by współgrały one ze współczesnymi trendami. Będzie pasować do aranżacji w stylu loftowym, nowoczesnym, minimalistycznym i vintage. W domu może służyć jako źródło oświetlenia w pokoju młodzieżowym, przedpokoju, kuchni, jadalni, sypialni. Sprawdzi się w pubie, niektórych punktach usługowych czy sklepach. Choć jest to niewielki plafon, potrafi w oryginalny sposób zaakcentować styl konkretnego pomieszczenia.

Plafon Amadora jest zrobiony z metalu. Ma kształt obręczy, w której znajduje się ozdobna oprawa na żarówkę. Źródło światła to właśnie żarówka o gwincie E27. Mając do wyboru, jaka żarówka znajdzie się w oprawie, możemy zdecydować się na żarówkę LED, a dla lepszego efektu zastosować ozdobną, co jeszcze lepiej podkreśli styl plafonu Amadora. Kolory to czarny i złoty. Wymiary wynoszą: 18 × 23 cm.

Można zastosować kilka takich samych plafonów w kuchni w loftowym stylu, na przykład nad wyspą kuchenną. W ten sam sposób zaakcentujemy wystrój baru czy pubu, szczególnie nad ladą barową.

Wymiary
Szerokość 18 cm
Wysokość 23 cm
Do pobrania