Plafon Arena - nowoczesny plafon, który nie zakłóci estetyki wystroju

Plafon Arena charakteryzuje się prostym, eleganckim i nowoczesnym designem, który sprawia, że jako oświetlenie sprawdza się on w wielu miejscach. W mieszkaniu możesz oświetlić nim kuchnię, jadalnię, przedpokój, pokój młodzieżowy i dziecięcy, sypialnię. Poza domem plafon Arena sprawdzi się w biurach, sklepach, hotelach. Idealnie komponuje się z wystrojem nowoczesnym, minimalistycznym, eklektycznym. Jest neutralny i łatwo wpasuje się w różną stylistykę wnętrz.

Plafon Arena jest zrobiony z tworzywa sztucznego. Jego design czaruje prostotą form i funkcjonalnością. Ma kształt obręczy z osłoną na źródło światła. Potrzebujesz do niego dwóch żarówek o gwincie E27. Idealnie będzie, jeśli dobierzesz żarówki LED, ponieważ są energooszczędne. Kolor lampy to czerń a osłona na światło jest biała. Wymiary wynoszą: 35 × 12 cm.

Czarny plafon łatwo dopasować do wystroju. Dobrze współgra z białymi i czarnymi meblami, ale z drewnianymi też wygląda nieźle. Zarówno w bardzo jasnym (lub nawet całkiem białym) jak i ciemnym wnętrzu prezentuje się idealnie.

Wymiary
Długość 35 cm
Głębokość 35 cm
Średnica 35 cm
Wysokość 11 cm
Waga 1.4 kg
Do pobrania