Plafon Arena - oświetlenie idealne do minimalistycznego pomieszczenia

Plafon Arena to estetyczna i nowoczesna alternatywa dla tradycyjnej lampy. Jego design jest stonowany i uniwersalny, dzięki czemu nie będzie kłócił się z większością wystrojów we współczesnych mieszkaniach. Najbardziej pasuje do stylu nowoczesnego, minimalistycznego, skandynawskiego, eklektycznego. W mieszkaniu będzie pasować do pokoju młodzieżowego, przedpokoju, sypialni i kuchni. Dobrze współgra z wnętrzami biurowymi, sklepowymi i hotelowymi.

Plafon Arena wykonany jest z metalu i osłony na źródło światła z tworzywa sztucznego. Ma kształt obręczy, osłoniętej od dołu. Takie plafony są bardzo popularne ze względu na ich ponadczasowość, na pewno szybko nie wyjdą z mody. Do plafonu potrzebujesz dwóch żarówek o gwincie E27. Warto stawiać na energooszczędne, ledowe. Kolor plafonu Arena – szary, a osłona światła jest biała. Wymiary wynoszą: 35 × 12 cm.

Dobrze współgra z wieloma rodzajami mebli i dodatków. Świetnie pasuje do mebli białych, czarnych i w odcieniach szarości. To model dla wielbicieli minimalistycznych klimatów.

Wymiary
Długość 35 cm
Głębokość 35 cm
Średnica 35 cm
Wysokość 11 cm
Waga 1.4 kg
Do pobrania