Stylowy plafon Aruba o minimalistycznym designie

Ten niezwykle estetyczny plafon może być jasnym punktem w każdym pomieszczeniu w twoim domu! Jego stonowany, elegancki design sprawdza się niemal wszędzie: w pokojach, kuchni, jadalni, przedpokoju. Z uwagi na wysoką klasę szczelności (IP54) można zastosować go jako oświetlenie w łazience, ubikacji lub innym domowym pomieszczeniu, w którym światło narażone jest na działanie wilgoci. Najlepiej sprawdza się w aranżacjach nowoczesnych, minimalistycznych, klasycznych i skandynawskich.

Plafon Aruba wykonany został z metalu, tworzywa sztucznego i akrylu. Ma idealnie okrągły kształt, czym nawiązuje do klasycznych plafonów. Źródłem światła jest wbudowany moduł LED o mocy 24 W, emitujący białe światło o neutralnym zabarwieniu. Cały plafon jest w praktycznym i eleganckim białym kolorze, co ułatwi dopasowanie go do konkretnej aranżacji. Wymiary to: 40 × 6 cm.

Najlepiej będzie wyglądać w pomieszczeniach o stylu minimalistycznym. Świetnie sprawdzi się w aranżacjach monochromatycznych, utrzymanych w bieli. Jednak i na ciemnym tle może prezentować się ciekawie.

Wymiary
Średnica 40 cm
Wysokość 6 cm
Waga 1.7 kg
Do pobrania