Gustowny i nowoczesny plafon Aruba, jako delikatny akcent wnętrza

Prosty, stylowy i nawiązujący do klasyki plafon Aruba jest wymarzonym rodzajem oświetlenia do wnętrz w aranżacji nowoczesnej, minimalistycznej, klasycznej i skandynawskiej. Pasuje do pokoi, kuchni, jadalni, przedpokoju, a nawet łazienki, w której wysoka klasa szczelności tego konkretnego modelu, chroni go przed wilgocią i rozbryzgami wody. Jest gustowny, więc świetnie sprawdzi się nawet w niewielkim salonie, jako minimalistyczne, niedominujące nad wystrojem oświetlenie.

Plafon Aruba wykonany został z metalu, tworzywa sztucznego i akrylu. Ma idealnie okrągły kształt, a wyraźnie zaznaczona obwódka z tworzywa sztucznego na brzegach dodaje mu charakteru. Źródłem światła jest wbudowany moduł LED o mocy 24 W. Plafon Aruba jest w białym kolorze, obwódka z tworzywa jest czarna. Wymiary wynoszą: 40 × 6 cm.

Ze względu na ponadczasową kolorystykę, plafon Aruba pasuje do wielu wystrojów. Zarówno w tych bardzo jasnych, jak i ciemnych wygląda doskonale. Sprawdza się w białych i biało – czarnych aranżacjach. Pasuje do każdego typu umeblowania.

Wymiary
Średnica 40 cm
Wysokość 6 cm
Waga 1.7 kg
Do pobrania