Estetyczny plafon Atreju – wprowadź kolory do mieszkania

Plafon Atreju I to oświetlenie o przyjemnym dla oka, prostym designie i ładnym, delikatnym dekorze. Możesz oświetlać nim sypialnię, pokój dziecięcy i młodzieżowy, kuchnię, jadalnię, przedpokój. Doskonały jako oświetlenie w hotelu i sklepie. Nie wpływa decydująco na całość wystroju, więc łatwo będzie dostosować go do różnego rodzaju umeblowania. Plafon Atreju I najlepiej współgra ze stylem nowoczesnym, klasycznym, minimalistycznym i skandynawskim.

Plafon Atreju I jest zrobiony z metalu i opalizowanego akrylu. Ma owalny kształt, a jego główny walor estetyczny to dekor w formie gwieździstego nieba, który bardzo ładnie prezentuje się po zapaleniu światła. Źródłem światła jest wbudowany moduł LED o maksymalnej mocy 60 W. Plafon posiada oprócz tego ściemniacz, możliwość zmiany barwy strumienia światła i zdalne sterowanie. Kolor – biały opalizujący, ale jest wiele innych bardzo efektownych możliwości kolorystycznych. Wymiary wynoszą: 57 × 12 cm.

Pasuje do większości rodzajów mebli z drewna, płyty, z elementami z metalu, również do różnych dodatków. Najlepiej będzie prezentować się w lekkim, kolorowym wnętrzu.

Wymiary
Średnica 57 cm
Wysokość 12 cm
Waga 3.64 kg
Do pobrania