Stawiasz na elegancję? Plafon Avila jest dla ciebie!

Elegancki plafon Avila to oświetlenie wręcz wymarzone do aranżacji w stylu nowoczesnym, klasycznym i skandynawskim. Podkreśla przestronność jasnych wnętrz, sprawdza się również na tle szlachetnych, głębokich ciemnych kolorów. Taką lampę powiesisz w salonie, jadalni, gabinecie. Pasuje w hotelu i restauracji. Daje dużo światła, jest dekoracyjna w elegancki i wysmakowany sposób. To oświetlenie, sprawdzające się przede wszystkim w domowych salonach, w których spędza się wieczorami dużo czasu.

Plafon Avila został wykonany z metalu i szkła. Ma ciekawy i dość oryginalny design, choć dużo w nim nawiązań do klasyki. Metalowy stelaż ma wygięte ramiona, co wprowadza dynamiczne wrażenie, oświetlenie nie jest dzięki temu nudne. Pięć kloszy z mlecznego szkła ma tradycyjny kształt z niewielkim dekorem w postaci srebrnego paska na dole. Źródło oświetlenia stanowią żarówki o gwincie E27, które należy dobrać osobno. Warto stawiać na żarówki LED. Kolorami plafonu Avila są mlecznobiały i chrom. Wymiary to: 52 × 30 cm.

Avila to plafon, który dobrze wygląda zarówno w klasycznym salonie, umeblowanym drewnianymi meblami z tradycyjnymi obiciami i dodatkami, ale sprawdza się w pomieszczeniu nowoczesnym w chłodnych kolorach z prostymi, funkcjonalnymi meblami.

Wymiary
Szerokość 52 cm
Wysokość 30 cm
Waga 3.81 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Argon